ظرفیت های دولتی و خیرین ناباروری در درمان نازایی بکار گرفته می شوند

ظرفیت های دولتی و خیرین ناباروری در درمان نازایی بکار گرفته می شوند

استاندار قم با اشاره به اعتقاد عملی دولت به سیاست افزایش جمعیت گفت: ظرفیت های دولتی و خیرین برای درمان ناباروری بکار گرفته می شوند. به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سیدمحمدتقی شاهچراغی روز شنبه در نشست با مدیران مرکز درمان ناباروری طهورا، با اشاره به سیاست افزایش جمعیت به عنوان یکی از مسائل اولویت دار در کشور گفت: مجموعه ی دولت اعتقاد کامل به این سیاست داشته و از بخش های فعال در این حوزه حمایت می کند. استاندار قم با اشاره به فعالیت مراکز درمان ناباروی در استان قم افزود: بخشی از راجعین این مراکز را بیماران غیر بومی از سایر استان ها و حتی کشورهای عربی تشکیل می دهند و برای حمایت برای از آن ها باید از همه ی ظرفیت های موجود استفاده شود.

استان ها، رایزنی با دستگاه های دولتی، نهادها و حسینیه ها جهت استفاده از فضاهای اقامتی آنها را خواستار شد و ادامه داد: در زمینه ی تامین دارو و درمان نیز از کمک نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره) و ستاد اجرایی فرمان امام بهره خواهیم گرفت. شاهچراغی همچنین  جلب مشارکت بانک ها و اعطای تسهیلات قرض الحسنه درمان ناباروری را ضروری خواند و تصریح کرد: علاوه بر تسهیلات بانکی، باید از ظرفیت خیرین سلامت نیز در راستای کمک به افراد نیازمند درمان ناباروری استفاده شود.

طرح درمان رایگان هزار زوج نابارور بی بضاعت

پ.ن طهورا: فرمایشات جناب استاندار در موردی خیرین ناباروری پس از طرح درمان هزار زوج نابارور بی بضاعت بصورت رایگان توسط مرکز جراحی محدود طهورا میباشد. این طرح در مرکز درمانی خصوصی طهورا شروع گردید و با ثبت نام بیش از 9 هزار نفر در این طرح، مسئولین مرکز در پی پاسخگویی به تمامی این عزیزان در تلاش است.لیکن نیازمند زمان بیشتر برای پردازش داده و صحت سنجی اطلاعات میباشد. برای پیگیری بیشتر لطفا استوری های صفحه ایستاگرامی مرکز جراحی محدود طهورا را دنبال کنید تا در جریان آخرین اخبار مرکز قرار بگیرید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.