بازدید استاندار قم از مرکز طهورا/تمام قد پشت افزایش جمعیت ایستاده ام

بازدید استاندار قم از مرکز طهورا/تمام قد پشت افزایش جمعیت ایستاده ام

کلینیک تخصصی درمان ناباروری و جراحی محدود طهورا؛ سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم به همراه احمد حاجی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری از کلینیک طهورا بازدید کردند و از نزدیک با فعالیت این مرکز آشنا شدند.

در بازدید حدود دو ساعته استاندار قم و هیات همراه، مدیر درمان این مرکز در خصوص دستاوردها و خدمات طهورا در سه حوزه ناباروری، زنان و اورولوژی توضیحاتی ارائه داد.

شاهچراغی گفت: از راه اندازی بیمارستان سلول درمانی در قم حمایت خواهیم کرد و موانع پیش روی این مهم را تسهیل می نماییم.

وی درخصوص فرزندآوری و افزایش جمعیت اظهارداشت: تمام قد از این موضوع حمایت می کنم.

مدیرعامل کلینیک طهورا نیز در این دیدار گفت: در مدت بیش از یک سالی که از تاسیس مرکز طهورا می گذرد دستاوردهای چشمگیری داشته است.

حسین حیدری افزود: بسیاری از تجهیزات این مرکز در قم بی نظیر است و برخی دستاوردهای حوزه های ناباروی طبق استاندارهای روز دنیا است.

وی گفت: در بخش ناباروری با هدف کمک به مردم کلیه خدمات درمانی به اشکال مختلف اقساط، چکی و عقد قرارداد با بانک‌ها برای کمک و جبران هزینه‌ها صورت می‌گیرد.

حیدری با بیان اینکه هزینه‌ها در این مرکز طبق تعرفه دولتی دریافت می‌شود؛ گفت: مرکز طهورا در زمینه مسائل فقهی با مرکز ائمه اطهار(ع) در حال همکاری و تنها مرکز در کشور است که تمام خدمات ناباروری و نازایی در آن به صورت کامل با رعایت مسائل شرعی و دینی صورت می‌گیرد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.