درباره مرکز جراحی محدود طهورا

کلینیک فوق تخصصی درمان ناباروی و جراحی محدود طهورا؛ کلینیک فوق تخصصی درمان ناباوری طهورا در بخش زنان، اورولوژی، درمان ناباروری خدمات تخصصی از جمله لقاح مصنوعی، اهدای جنین و اهدای تخمک و تعیین جنسیت خدمات ارائه می دهد.

افتتاح کلینیک طهورا

کلینیک فوق تخصصی طهورا در بخش زنان، اورولوژی، درمان ناباروری خدمات تخصصی از جمله لقاح مصنوعی، اهدای جنین و اهدای تخمک و تعیین جنسیت خدمات ارائه می دهد.

این مرکز با استفاده از تجهیزات مدرن و پزشکان مجرب سال گذشته همزمان با میلاد امام علی ع  به دست حضرت آیت الله فاضل لنکرانی افتتاح شد.

کلینیک فوق تخصصی درمان ناباوری طهورا در بخش زنان، اورولوژی، درمان ناباروری خدمات تخصصی از جمله لقاح مصنوعی، اهدای جنین و اهدای تخمک و تعیین جنسیت خدمات ارائه می دهد.

این مرکز با استفاده از تجهیزات مدرن و پزشکان مجرب سال گذشته همزمان با میلاد امام علی ع  به دست حضرت آیت الله فاضل لنکرانی افتتاح شد.

درمان ناباروری

میانگین نرخ ناباروری در جهان ۱۵ درصد است، عددی که در ایران به ۲۲ درصدد هم می رسد؛ با توجه به آمار جمعیتی ایران وجود حدود چهار میلیون زوج  نابارور در کشور را می توان پیش بینی کرد.

با توجه به کاهش چشم گیر رشد جمعیت کشور به خصوص در استان قم یکی از مسائلی که می تواند به عنوان مسکن سریع الاثر در رشد جمعیت موثر باشد درمان ناباروری است.

در مرکز درمانی طهورا به بعد روانشناسی و تغدیه در درمان ناباروری با حضور متخصصین تغذیه و تیم روانشناسی اهمیت داده شده است

کنترل استرس زوجین در کنار تصحیح تغذیه و حضور کادر پزشکی مجرب باعث ایجاد موفقیت های کم نظیر در درمان نازایی و ثبت امار ۵۴ درصدی در این مرکز گردیده است

طرح رایگان درمان ناباروری

مرکز درمان ناباروری و جراحی محدود طهورا به مناسبت سالروز تاسیس این مرکز و جهت حمایت از طرح افزایش جمعیت به مناسبت میلاد امام علی علیه السلام تا میلاد حضرت قائم عجل الله طرح ویزیت و مشاوره رایگان «میلاد تا میلاد» را برگزار می کند.

خدمات بیمه ای و اقساطی

نگاه مدیریتی این مجموعه درمانی از ابتدای تاسیس این بوده که مراجعین دغدغه ای در زمینه تامین مخارج درمان نداشته باشند از این رو علاوه بر انعقاد قرارداد با کلیه بیمه های پایه از جمله تامین اجتماعی ، سلامت ، نیروهای مسلح با سندیکای بیمه تکمیلی که مشمول کلیه بیمه تکمیلی می گردد قراردادی منعقد گردیده است.

با این وجود مرکز طرح پرداخت ۱۲ قسط در ارایه خدمات درمانی را در دستور کار قرار داده است.

نخستین کلینیک فوق تخصصی خونریزیهای غیرطبیعی رحمی در کشور

یکی از شایعترین علت مراجعه بانوان به متخصصین زنان خونریزیهای غیر طبیعی رحمی است؛ درمان خونریزیهای رحمی عمدتا به حذف رحم ختم می شود که عملی ماژور محسوب می شود اما هدف اصلی در کلینیک در کنار درمان حفظ رحم و در حقیقت حفاظت از قدرت باروری در خانم ها می باشد که درمان آن سبب افزایش جمعیت می شود.

تله مدیسین

شبکه ملی درمان ناباروری از راه دور برای نخستین بار در کشور توسط این مرکز انجام شد تا به این وسیله همه مردم حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور بتوانند به پزشک متخصص تحت درمان قرار گیرند.

هم اکنون در پنج شهر ورامین ، ساوه ، رباط کریم ، گلپایگان و کاشان انجام می شود

در یک بازه سه ساله ۱۱۸ پایگاه در کشور دایر می شود که در زمینه ناباروری و تحقق عدالت اجتماعی از راه دور فعالیت می کند.

فعالیت های پژوهشی و حمایت از پایان نامه های دانشجویی و طلاب

دانشجویان را وارد کار کردیم تا با پایان نامه هایشان مشکلات کاربردی را حل کنند و مانند پایان نامه های دانشگاهی نشود که بعضا کاربردی ندارند

فرزند آوری سالم برای نخستین بار

یکی دیگر از دستاوردهای این مرکز طراحی مرکز فرزند آوری سالم است که با این روش نگرانی والدین برای به دنیا آوردن فرزندان با ناهنجاری های ژنتیکی برطرف شود که این مرکز در آینده ای نزدیک راه اندازی خواهد شد.

مرکز فرزند آوری سالم با تاکید بر مراقبت های لازم قبل از اقدام به بارداری و حین بارداری در نظر دارد از میزان ابتلای فرزندان به ناهنجاری های ژنتیکی و تولد نوزادان ناسالم بکاهد.

با توجه به اینکه سالنه 810 هزار سقط جنین در کشور وجود دارد که تنها 10 هزار تای آن قانونی است و 400 هزار سقط پاتولوژیک است که نوزاد با ناهنجاری های ژنتیکی به دنیا می آید که می تواند تا حد زیادی مانع این کاهش چشم گیر جمعیت در کشور شد.

90 درصد زیر سه ماه به دلیل ناهنجاری ژنتیکی است و با طرح فرزندآوری سالم  سالانه 410 هزار تا کمک به افزایش جمعیت می شود.

خدمات اورولوژی

بروزترین تجهیزات استان در بخش اورولوژی و انجام سیستوسکوپی، یوتروسکوپی درمان سنگ های کلیوی و… از ویژپی های  شایان ذکر این مرکز است. سیستم تصوری مرکز در بهترین در استان است.

خدمات دهی

و طی یک سال فعالیت 1308 پرونده تشکیل و 418 عمل در کلینیک طهورا انجام شده است.

راه اندازی نخستین کلنیک درمان ناباروری طب سنتی و مکمل برای نخستین بار

با توجه به فارغ التحصیلان دانشگاهی راه اندازی نخستین کلنیک درمان ناباروری طب سنتی و مکمل در سال آینده در این مرکز گشایش می یابد.

این کلنیک به عنوان اولین کلینیک تخصصی طب سنتی و مکمل در زمینه درمان ناباروری که در طرح مطالعاتی شش ماهه با حضور متخصصین طب سنتی، طب سوزنی، همیوپاتی و… در کنار متخصصین زنان و ناباروری طراحی گردیده است.

بیش از 20 پزشک در بحث فرزندآوری و طب مکمل گرد هم آوردیم و نشست های متعدد داشتیم.

پژوهش محوری

فعالیت های این مرکز مبتنی بر پژوهش های کاربردی می باشد؛ خوشبختانه علیرغم فشار زیادی که در توسعه و راه اندازی مرکز وجود داشت شورای پژوهش مرکز در سال جاری با هدف انجام پژوهش های کاربردی و حمایت از پایان نامه های دانشجویی راه اندازی گردیده است.

کلینیک فوق تخصصی درمان ناباروری و حراجی محدود طهورا؛ این کلینیک در زمینه درمان ناباروری، اورولوژی و درمان خونریزی های غیرطبیعی رحمی به مراجعه کننده ها خدمات تخصصی را ارائه می دهد.

دیپلم و گواهینامه های پزشکان ما

برخی از افتخارات مرکز جراحی محدود طهورا